شماره حساب های گروه صنعتی اسکندری

گروه صنعتی اسکندری
گروه صنعتی اسکندری

شماره حساب های گروه صنعتی اسکندری

شماره حساب های گروه صنعتی اسکندری گروه صنعتی اسکندری یکی از با سابقه ترین و قدیمی ترین کارخانه سازنده دستگاه جوجه کشی در ایران است که با تکنولوژی روز دنیا انواع دستگاههای جوجه کشی خانگی و صنعتی تمام دیجتال و تمام اتوماتیک را طراحی و تولید می نماید گروه صنعتی اسکندری با بهره گیری از گروه تبلیغات خلاق و پر شور توانسته بهترین تولیدات خود در زمینه دستگاه جوجه کشی را در ایران به تمام علاقه مندان این عرصه معرفی نماید .شرکت ما با با داشتن پنج سایت جوجه کشی یک از پر مخاطب ترین سایت های جوجه کشی می باشد. این سایت با بروز رسانی و استفاده از مقالات علمی فوق العاده و جدید خریداران و علاقمندان این صنعت را با بیماریهای طیور و نحوه جوجه کشی طیور در دستگاههای جوجه کشی را آشنا می نماید .

تمامی سایت های گروه صنعتی اسکندری دارای نماد ستاد سامندهی پایگاههای اینترنتی جمهوری اسلامی ایران بوده و سایت های فروشگاهی این شرکت دارای نماد اعتماد الکترونیکی کسب و کار های اینترنتی می باشد.

ادامه درباره گروه صنعتی اسکندری 

مشتریان عزیز و کاربران گرامی اطلاع داشته باشند که گروه صنعتی اسکندری سعی نموده است محیط امن و ساده ای را جهت خرید آنلاین در اختیارهموطنان عزیز قرار دهد . در صورتی که به هر شکل امکان خرید آنلاین برای هر شخص مقدور نباشد با استفاده از شماره حساب های زیر می توان اقدام به واریز وجه به صورت آفلاین از طریق روش های بانکی مرسوم نمود.

پیشنهاد ما خرید به روش آنلاین به ساده ترین و سریع ترین روش ممکن  از فروشگاه می باشد همچنین برای اطلاعات بیشتر و خرید به صورت آفلاین می توانید با فروشندگان گروه صنعتی اسکندری تماس حاصل فرمایید .

 

بانک ملی ایران
حساب سپرده شماره : ۰۲۲۰۶۶۹۶۴۲۰۰۳
شماره کارت : ۱۵۴۱ ۹۲۰۳ ۹۹۷۱ ۶۰۳۷
شماره شبا : ۲۸۰۱۷۰۰۰۰۰۰۰۲۲۰۶۶۹۶۴۲۰۰۳
نام صاحب حساب : جواد اسکندری حبیب قشلاق

بانک ملت
حساب سپرده شماره : ۵۵۵۱۹۷۰۹۲۱
شماره کارت : ۲۱۵۳ ۶۷۳۵ ۳۳۷۸ ۶۱۰۴
شماره شبا : ۴۹۰۱۲۰۰۲۰۰۰۰۰۰۵۵۵۱۹۷۰۹۲۱
نام صاحب حساب: جواد اسکندری حبیب قشلاق

بانک ملی ایران
حساب سپرده شماره : ۰۲۲۰۶۶۹۶۴۲۰۰۳
شماره کارت: ۱۵۴۱ ۹۲۰۳ ۹۹۷۱ ۶۰۳۷
شماره شبا: ۲۸۰۱۷۰۰۰۰۰۰۰۲۲۰۶۶۹۶۴۲۰۰۳
نام صاحب حساب: جواد اسکندری حبیب قشلاق

شماره کارت بانک ملی
شماره حساب های گروه صنعتی اسکندری
شماره کارت بانک صادرات