۶ حقیقت عجیب و غریب در مورد بوقلمون ها

حقایقی در مورد بوقلمون

حقایقی در مورد بوقلمون

حقایقی در مورد بوقلمون – آیا تا بحال درباره ی زندگی فعال روحیه بخش و افسانه ی شکرگزاری تریپتوفان خود فکر کرده اید ؟اکثر مردم داستان بن فرانکلین (یکی از پدران بنیانگذار ایالات متحده است) درباره ی بوقلمون ،پرنده ی ملی آمریکایی را تایید میکنند درحالی که ممکن است درست باشد یا غلط.اما برخی از حقایق مشکوک در مورد خود پرنده نیز وجود دارد .
حقایقی در مورد بوقلمون مردم این پرنده را از مدت ها پیش است که به عنوان غذا می خورند.
محققان نمونه ای از بوقلمون های اهلی اولیه را در یک سایت باستان شناسی مایان در گواتمالا که مایل های زیادی از زیستگاه بومی در مکزیک فاصله دارد را کشف کرده اند .ریشه ی بوقلمون ها – احتمالا از مراسم ،فداکاری و جشن – بیش از ۲۰۰۰ سال قدمت دارد.
تمام گونه های بوقلمون ها از مکزیک سرچشمه گرفته اند که این جالب است چون که *چیپوتل(فلفل چیلی دودی که در پخت و پز مکزیکی استفاده می شود.) حتی یک بوقلمون * بوریتو (غذای مکزیکی مشتمل بر نانی که دور آن گوشت ،پنیر و لوبیا چیده اند)را عرضه نمی کند.
حقایقی در مورد بوقلمون شما تخم بوقلمون را در فروشگاه ها نمی توانید پیدا کنید.
آیا تا به حال تخم بوقلمون را در فروشگاه دیده اید؟احتمالا نه ! بوقلمون ها هرساله تخم های کمتری نسبت به مرغ ها تخم گذاری می کنند. “تخم های بوقلمون ها بسیار با ارزش هستند ” نیک زیمرمن ،استاد علوم حیوانات / پرندگان در دانشگاه مریلند و در کالج پارک در مصاحبه با /کشف اخبارها/ گفته است . ” آنها ارزش بالایی برای تولید بوقلمون های نوزاد در زمینه ی طیور دارند و ما می توانیم آنها را به خوبی پرورش دهیم و برای مردم گوشت فراهم کنیم ” زیمرمن قیمت تجاری تخم بوقلمون را ۳٫۵۰$ تخمین زده است که ۱۲ برابر قیمت یک تخم مرغ است.
آنها به خوبی رنگشان را تغییر میدهند مانند تغییررنگ سر و گردن نرها. زمانی که آنها احساس چابکی کنند ( جفت گیری کردن یا مبارزه کردن )به طور طبیعی پوست آنها میتواند به رنگ آبی مایل به خاکستری و رنگ قرمز مایل به بنفش تغییر یابد .زمانی که تخم نشین و یا تهاجمی هستند خون بیشتری به سر آنها میرود – درست مانند افرادی که وقتی هیجان زده یا عصبی میشوند چهره شان برافروخته میشود “یک پرنده شناس بازنشسته این حرف را می گوید ” و به گفته ی روجر دورر “ممکن است که در طول فصل تخم نشینی سرآنها در تمام مدت قرمز باشد. ”
حقایقی در مورد بوقلمون نام بوقلمون زمانی گفته شد که بعضی از افراد پرندگان خودشان را به خوبی نمی شناختند .
استدلال شده است که اروپایی ها در اصل بوقلمون نر را به اشتباه مرغ شاخدار شناسایی کرده اند که معتقدند از طرف کشور ترکیه مورد ستایش قرار گرفته اند. ( اما اینطور نیست! آنها نشات گرفته از گینه در افریقای جنوبی هستند .) بوقلمون و مرغ شاخدار پرنده ی یکسانی نیستند. اما این به این معنی نیست که کسی زحمت تغیر نام آن را به چیز نادرستی برای مثال “مکزیک ” بدهد:
باب : در جشن شکرگزاری امسال چه مقدار مکزیک خوردید ؟!
جین : خیلی زیاد !مثلا ۸ برش از مکزیک با چاشنی را خوردم !من باید کنترل کردن خودمو یاد بگیرم !!!
این ها اشتباهای مضحکی هستند.
یک قطعه گوشت آویزان از پوست و متشکل از خون در بالای منقار بوقلمون ها به نام سربند یک روش زینتی یرای جذب ماده هاست. تحقیقات نشان می دهد که بوقلمون های ماده بیشتر جذب سربندهای بزرگتر می شوند و اگر شما بخواهید که یک بوقلمون نر باشید بهتر است که از آن دسته که سربند بزرگتری دارد باشید : نه تنها به شما در جذب کردن یک ماده کمک می کند بلکه نرهای دیگر هم از مبارزه کردن با شما اجتناب می کنند و به شما تسلیم می شوند.

مطالب مشابه

نیازات اصلی تغذیه بلدرچین نر و ماده - جوجه یکروزه

نیازات اصلی تغذیه بلدرچین نر و ماده – بخش نهم

به طور کل آنزیم ها شامل انواع زیر هستند :...

ساخت یک دستگاه جوجه کشی کوچک

ساخت یک ماشین جوجه کشی ابتدایی برای جوجه کشی مصنوعی

ساخت یک ماشین جوجه کشی ابتدایی برای جوجه کشی مصنوعی...

انواع آبخوری مرغداری

انواع آبخوری مرغداری

انواع آبخوری مرغداری آبخوری مرغداری:در سالن های مرغداری جهت در...