تجهیزات مرغداری و سالن قارچ

 • آسیاب مرغداری

  آسیاب مرغداری برقی

  1.300.000 تومان

  آسیاب مرغداری

  آسیاب مرغداری | گروه صنعتی اسکندری یکی از یرترین سازندگان آسیاب در سطح ایران میباشد که توانسته بهترین آسیاب ها را برای تامین غذای طیور تولید نماید، آسیاب های تولیدی EIG دارای 1 سال گارانتی بی قید و شرط میباشد و امکان آسیاب کردن 1 تا 1.5 تن غلات در 1 ساعت را دارد. در ادامه مطلب توضیحات کاملتری در مورد محصول را میتوانید مشاهده فرمایید.

   

  قیمت آسیاب 500 کیلویی با موتور 2 اسب چینی تک فاز: 1.300.000 تومان

  قیمت آسیاب 500 کیلویی با موتور 3 اسب چینی تک فاز: 1.400.000 تومان

  قیمت آسیاب 500 کیلویی با موتور 3 اسب موتوژن تک فاز: 1.700.000 تومان

 • مبدل الکترونیکی اینورتر

  اینورتر

  200.000 تومان

  اینورتر

  اینورتر یک دستگاه الکترونیکی میباشد که شما میتوانید با استفاده از آن مانع قطع شدن برق میگردد به این صورت که یک باطری 12 ولت مانند باطری ماشین یا موتور را به اینورتر وصل مینمایید و سپس اینورتر برق 12 ولت را به 220 ولت تبدیل مینماید و مانع از قطعی برق دستگاه مورد نظر شما میگردد.

   

 • پرکن طیور

  پرکن طیور

  پرکن طیور

  پرکن طیور | دستگاه پرکن قادر است کرک و پر پرنده ها را به طور کامل از لاشه آن جدا کرده و پرنده را بدون هیچ گونه آسیبی تحویل شما دهد. از پرکن طیور بیشتر در مرغداری ها ، مرغ فروشی ها و فروشگاه های گوشت و… استفاده میشود.  گروه صنعتی اسکندری یکی از برترین تولید کنندگان پرکن در سطح خاورمیانه میباشد که با طراحی اصولی و استفاده از قطعات با کیفیت تولید شده است.

   

  انواع پرکن ساخت گروه صنعتی اسکندری

  پرکن بلدرچین ، کبک ، قرقاول

  پرکن بوقلمون، اردک، غاز

  پرکن مخصوص پرنده مرغ

 • دستگاه خرد کن مرغ

  خرد کن مرغ – مرغ خرد کن

  1.550.000 تومان

  گروه صنعتی اسکندری یکی از سازندگان برتر در زمینه انواع دستگاه های خردکن مرغ میباشد که محصولات تولیدی خود را تا 12 ماه گارانتی مینماید. بدنه این خردکن ها از جنس استیل خالص میباشد که دقیقاً مطابق با آخرین استاندارد های بهداشتی روز جهان طراحی شده است

 • مه پاش و رطوبت ساز و بخار ساز

  رطوبت ساز – مه پاش و بخار ساز

  780.000 تومان

  مه پاش و رطوبت ساز و بخار ساز

  مه پاش یا همان رطوبت ساز که گاهی مه ساز هم خوانده میشود  دستگاهی است که با پخش کردن ذرات ریز اب در هوا باعث ایجاد مه مصنوعی و تامین رطوبت در سالن های پرورش مرغ و بلدرچین ، به طور کلی طیور و سالن های پرورش قارچ میشود همچنین می توان از این محصول در صنایع خاص نیز بهره مند شد.دلایل متعددی برای استفاده از مهپاش می توان نام برد ، برای مثال در سالن های پرورش طیور ( مرغ ، بلدرچین و … ) با به کار بردن مهپاش راندمان تولید گوشت بالا می رود و باعث  بهره وری بیشتر میشود.

 • محصولات پرکن و لاستیک پرکن

  فروش لوازم پرکن

  لوازم پرکن

  لوازم پرکن | گروه صنعتی اسکندری تولید کننده انواع لاستیک پرکن (انگشتی پرکن) و دیگر لوازم پرکن میباشد ، این واحد تولیدی توانسته بهترین انگشتی های پرکن را مخصوص هر پرنده تولید نماید ، توجه داشته باشید که لاستیک های هر پرکنی مخصوص پرنده مورد خاصی طراحی و تولید میگردد ، البته طراحی لاستیک ها مطابق با وزن و ابعاد پرنده طراحی میگردد.

   

  محصولات: لوازم پرکن

  لاستیک (انگشتی) پرکن بلدرچین

  لاستیک (انگشتی) پرکن مرغ

  لاستیک (انگشتی) پرکن قرقاول

  لاستیک (انگشتی) پرکن اردک

 • قفس طیور - بلدرچین - مرغ

  قفس طیور

  قفس طیور

  قفس های ساخت گروه صنعتی اسکندری به صورت کاملاً اتوماتیک میباشند ، در ساخت این قفس ها از آبخوری نیپل (آخرین سیستم آبخوری) ، دانخوری مخصوص هر پرنده (با احتساب اندازه پرنده) ، جنس قفس از نوع گالوانیزه گرم روسی (کاملاً ضد زنگ) ، سیستم جمع آوری اتوماتیک کود ، سیستم جمع آوری اتوماتیک تخم و… استفاده شده است. استفاده از این قفس ها در مکان هایی مانند سالن های پرورش طیور ، حیاط و از این قبیل محیط ها امکان پذیر است. شایان ذکر است که استفاده از قفس های اتوماتیک برای پرورش تعداد بالای پرندگانی مانند مرغ و بلدرچین کاملاً ضروری میباشد چراکه تمامی اعمال بصورت اتوماتیک انجام خواهد شد و در وقت و هزینه نیز صرفه جویی خواهد شد.

 • فروش قیف سربری

  قیف سربری پرندگان

  140.000 تومان

  قیف سربری پرندگان

  قفیف سربری به منظور آسانتر نمودن امر کشتار  پرندگان طراحی و تولید شده است ، قفیف سربری به نوعی میباشد که برای سربری اکثر پرندگان مانند مرغ ، بلدرچین ، کبک ، غاز ، اردک ، بوقلمون و… مورد استفاده قرار میگیرد. استفاده از قیف های سربری در کشتارگاه پرندگان کاربرد زیادی دارد. در زیر به توضیح کامل قیف سربری خواهیم پرداخت که میتوانید مطالعه فرمایید. 

   

  قیمت قیف سربری بلدرچین همراه با مخزن جمع آوری خون

  یک عددی : 130.000 تومان
  دو عددی : 140.000 تومان
  سه عددی : 150.000 تومان
  چهار عددی : 170.000 تومان

  قیمت قیف سر بری مرغ همراه با مخزن جمع آوری خون

  دو عددی : 110.000 تومان
  چهار عددی : 130.000 تومان
  شش عددی : 140.000 تومان
  هشت عددی : 200.000 تومان

  قیمت قیف سر بری بوقلمون همراه با مخزن جمع آوری خون

  دو عددی : 160.000 تومان

 • هیتر حرارتی گرمایشی

  هیتر حرارتی گرمایشی

  سیستم های گرمایشی مرغداری

  سیستم های گرمایشی مرغداری | گروه صنعتی اسکندری تولید کننده انواع هیترهای گرمایشی مخصوص مرغداری و گلخانه میباشد از این دسته میتوانیم به محصولات زیر اشاره فرماییم:

   

  هیتر های گرمایشی مرغداری و گلخانه:

  هیتر گرمایشی آرارات

  هیتر PF220000

  هیتر PF110000

  هیتر گرمایشی سوپر آرارات

  هیتر SUPER PF

  جت هیتر 110.000

  جت هیتر 50.000

  هیتر New Ajax

  بخاری تابشی Aztech