اعطای نماد اعتماد الکترونیکی به سایت دستگاه جوجه کشی . نت

نماد اعتماد الکترونیکی به سایت دستگاه جوجه کشی

اعطای نماد اعتماد الکترونیکی از جانب وزارت صنعت و معدن و تجارت به سایت دستگاه جوجه کشی . نت

سایت و فروشگاه آنلاین دستگاه جوجه کشی .نت که به عنوان یک فروشگاه آنلاین دستگاه جوجه کشی و تجهیزات مرغداری و سالن قارچ و یک مرجع آموزش اصولی جوجه کشی به زبان فارسی شناخته میشود موفق به دریافت نماد اعتماد الکترونیکی از جانب وزارت صنعت و معدن و تجارت ایران و نماد ساماندهی پایگاه های اینترنتی  گردید.

وب سایت دستگاه جوجه کشی .نت موفق به دریافت نماد ستاد ساماندهی طلایی گردید . تمامی فعالیت های این سایت مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و حسب مورد دارای مجوز های لازم از ادارات و نهاد های مرتبط از جمله پروانه کسب رسمی از اتحادیه صنفی ، جواز تاسیس از اداره صنعت ، معدن و تجارت و اداره شهرک های صنعتی میباشد. سال تاسیس این واحد صنعتی از سال ۱۳۷۲ میباشد و دارای نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش در اکثر شهرهای ایران میباشد. شما با کلیک کردن بر روی نمایشگاه های جوجه کشی برگزار شده  می توانید سابقه حضور ما در نمایشگاه های سرتاسر ایران را مشاهده نمایید.

نماد اعتماد الکترونیک چیست ؟
بنا به مطالب مندرج در سایت منبع نماد اعتماد الکترونیکی ، Enamad یکی از عوامل مهم توسعه تجارت الکترونیکی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان کاربران خدمات الکترونیکی می باشد.با توجه به بررسی های انجام گرفته ، مهمترین عوامل مراجعه و اعتماد خریداران به کسب و کار های اینترنتی به شرح ذیل می باشند :

  1.  شناسایی مالک کسب و کار و امکان مراجعه در صورت بروز اشکال.
  2. کامل و صحیح بودن اطلاعات کالا یا خدمات ارائه شده.
  3.  گارانتی محصولات و ارائه خدمات پس از فروش.
  4. واضح بودن روند برگرداندن کالا و بازپس گیری پول.
  5.  محفوظ ماندن اطلاعات شخصی و مالی خریداران.
  6.  تایید امنیت سایت توسط یک موسسه و مرکز ملی اعتماد.

طبق مطالعات انجام شده تائید کسب و کار اینترنتی توسط یک موسسه و مرکز ثالث ، بیشترین تاثیر در مراجعه و اعتماد خریداران به کسب و کار اینترنتی را دارد . در این حالت خریدار از محفوظ ماندن اطلاعات خود احساس امنیت بیشتری دارد و اگر از اطلاعات شخصی وی سوء استفاده شود ، می تواند برای شکایت از کسب و کار اینترنتی متخلف به مراجع قانونی مراجعه نماید.

در ایران مرکز توسعه تجارت الکترونیکی مسئولیت ایجاد زیر ساخت های امنیت و اعطای نماد اعتماد الکترونیکی به کسب و کارهای اینترنتی را برعهده دارد.

اعطای نماد اعتماد الکترونیکی برای وب‌سایت های تجاری با هدف قانونمند کردن و چارچوب دهی به فعالیت کسب و کارهای اینترنتی در حال انجام می باشد. نماد اعتماد الکترونیکی به شکل یک علامت در بالای سایت‌هایی که از نظر قانونی فعالیت آنان مورد تائید است به نمایش در می آید. ساماندهی سایت‌های تجاری در کشور موثرترین گام برای ایجاد فضای تجارت الکترونیکی به‌خصوص B2C خواهد بود. به نحوی‌که مردم در هنگام خرید از طریق اینترنت با اطمینان از این‌که سایت‌ها به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهند کرد و حقوق مصرف کنندگان را به رسمیت می‌شناسند،‌ اقدام به خرید می کنند.

تفاوت نماد اعتماد و نماد ساماندهی با نماد سامان دهی در حال بررسی در چیست؟

نماد سامان دهی در حال بررسی بعد از ثبت نام در سامانه سامان دهی وزارت ارشاد در همان لحظه به صاحب سایت یا فروشگاه اینترنتی داده میشود و مراحلی خاصی برای دریافت آن طی نمیشود و فقط نشان دهنده ثبت نام در سامانه ساماندهی به وب سایت های اینترنتی ( نه فروشگاه های اینترنتی ) میباشد. در حالی که نماد اعتماد و نماد ساماندهی طلایی رنگ بعد از بررسی کلیه مواردی که میتواند منافع خریدار را از خرید اینترنتی به خطر بی اندازد و بعد از گذر کردن از مرحله ها و تحقیقات مختلف به صاحبان وب سایتهای اینترنتی تعلق میگیرد. و نشان دهنده معتبر بودن کارخانه و یا فرد مالک فروشگاه اینترنتی میباشد.

نماد ساماندهی پایگاه های اینترنتی
نماد ساماندهی پایگاه های اینترنتی

این نماد به عنوان بالاترین نماد موجود در جمهوری اسلامی ایران برای فروشگاه های اینترنتی می باشد و شما میتوانید به سایت دارنده این نماد کاملا به هر لحاظ اعتماد فرمایید. این نماد بعد از بررسی صحیح بودن آدرس های پستی و همچنین صلاحیت مالک فروشگاه اینترنتی توسط پلیس فتا و همچنین بعد از بررسی امنیت پرداخت آنلاین و اینترنتی در سایت و در کل بعد از بررسی رعایت حق مصرف کننده در تمامی موارد به فروشگاه اینترنتی داده میشود.

برای اطمینان از اصالت نماد اعتماد در سایت دستگاه جوجه کشی .نت میتوانید در هر صفحه از  قسمت راست صفحه بر روی نماد کلیک کنید.

 

نماد اعتماد الکترونیکی و نماد ستاد ساماندهی سایت های اینترنتی
نماد اعتماد الکترونیکی و نماد ستاد ساماندهی سایت های اینترنتی

توصیه به خریدارن و هشدار

با توجه به کلاه برداری های صورت گرفته به هیچ وجه  از فروشنده های واسطه و متفرقه و وب سایت های فاقد نماد اعتماد هیچ نوع جنسی را خریداری ننماید. تا متضرر نشوید.
از سایت های متفرقه و آدرس های جعلی که حتی یک نمایندگی در کل کشور ندارند خرید نفرمایید.

نماد اعتماد نشان دهنده این است که شما میتوانید تا حدود زیادی به دارنده آن اعتماد کنید
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد گروه صنعتی اسکندری به درباره ما مراجعه فرمایید.

مطالب مشابه

no-image

افتتاحیه سایت دستگاه جوجه کشی

افتتاحیه سایت دستگاه جوجه کشی

ارسال هیتر سفارشی به مقصد شیراز

ارسال هیتر سفارشی به مقصد شیراز

ارسال هیتر سفارشی به مقصد شیراز ارسال هیتر سفارشی به...

Comments (2)

تفاوت بین نماد اعتماد و نماد سامان دهی در چیست؟

پاسخ دادن

    نماد سامان دهی در حال بررسی بعد از ثبت نام در سامانه سامان دهی وزارت ارشاد در همان لحظه به صاحب سایت یا فروشگاه اینترنتی داده میشود و مراحلی خاصی برای دریافت آن طی نمیشود و فقط نشان دهنده ثبت نام در سامانه ساماندهی به وب سایت های اینترنتی ( نه فروشگاه های اینترنتی ) میباشد. در حالی که نماد اعتماد و نماد ساماندهی طلایی رنگ بعد از بررسی کلیه مواردی که میتواند منافع خریدار را از خرید اینترنتی به خطر بی اندازد و بعد از گذر کردن از مرحله ها و تحقیقات مختلف به صاحبان وب سایتهای اینترنتی تعلق میگیرد. و نشان دهنده معتبر بودن کارخانه و یا فرد مالک فروشگاه اینترنتی میباشد.

    پاسخ دادن